Lato to czas, kiedy na dworze robi się bardzo ciepło. W tym czasie nie możemy zapomnieć o tym, że z reguły więcej czasu spędzamy na zewnątrz i bardziej widoczne są nasze stylizacje. W tym okresie możemy poszaleć i kombinować ze wzorami i kolorami. Jednym z częściej wybieranych elementów ubioru są właśnie różnego rodzaju szorty, lecz czy będą one nadawały się na każdą okazję? Zobaczmy…

Popularne jeansowe szorty jako świetna baza pod niemal każdy look

Szorty jeansowe to must have w każdej garderobie. Sprawdzają się one zarówno w przypadku płci męskiej, jak i żeńskiej. Szorty jeansowe można zakupić w wielu barwach, co daje nam pełną dowolność tworzenia naszych letnich stylizacji. Doskonale będą one pasowały do topów, T-shirtów, ale również do zwiewnych koszul.

Polecane modele szortów jeansowych.

Levi's Szorty
239.90zł

Zobacz

Levi's Szorty
199.90zł

Zobacz

Tommy Jeans Szorty
299.90zł

Zobacz

Only Szorty
129.90zł

Zobacz

Szorty w sportowej wersji

szorty damskie sportowe

Szorty sportowe wykonane z dobrej jakości materiału to podstawa dla osób, które uwielbiają spędzać swój wolny czas w sposób aktywny, zarówno na siłowni, jak i świeżym powietrzu. Na rynku odzieżowym znajdziemy ogromny wybór wzorów i kolorów spodenek sportowych dla panów i pań. Warto jednak wziąć tu pod uwagę nie tylko wygląd, ale również komfort noszenia, który jest bardzo ważny przy wykonywaniu jakichkolwiek sportów. Zobaczmy zatem, jakie modele szortów sportowych cieszą się popularnością.

Szorty polecane do aktywności sportowych.

Szorty idealne na co dzień, ale również na randkę – idealne rozwiązania dla niej i dla niego

Poza jeansowymi i sportowymi szortami wielką popularnością cieszą się również bardziej eleganckie szorty materiałowe. Takie rozwiązanie sprawdza się, gdy wybieramy się na rodzinny obiad do restauracji, na randkę, ale także na co dzień. Gama wzorów i kolorów tego typu spodni jest bardzo ogromna, szczególnie w przypadku szortów dla kobiet. Te na pewno znajdą dla siebie idealny model, który będzie towarzyszył im w codziennych czynnościach, ale i wyjątkowych okazjach.

Polecane szorty, które możemy założyć na co dzień i na randkę.

Tally Weijl Szorty
119.90zł

Zobacz

Vans Szorty
259.90zł

Zobacz