Sztruks wraca do łask! Po kilku latach zdeklasowania nareszcie możemy ogłosić  triumfalny powrót tej kiedyś uwielbianej prążkowanej tkaniny. To wspaniała wiadomość, na którą czekaliśmy od bardzo dawna. Bo ze sztruksem zima nie jest aż taka straszna.

Między garniturem a dresem

Szukasz kompromisu między wygodą a eleganckim wyglądem?  Abo jeszcze lepiej – chcesz mieć to i to? I jeszcze wyglądać modnie? W tym sezonie jest to możliwe. Musisz tylko wybrać dla siebie idealną sztruksową marynarkę. Taka marynarka jest dość elegancka, by zmieścić się w biurowym dress codzie, za to o wiele cieplejsza i przyjemniejsza do noszenia niż jej klasyczny odpowiednik. Połącz ją z koszulą w jaśniejszym odcieniu, a w casual friday z ulubionym stonowanym t-shirtem.

Opcja dla zmarzluchów

Gdy raz założysz jesienią sztruksy aż do wiosny nie spojrzysz w kierunku jeansów. Równie stylowe a kilkakrotnie cieplejsze. Idealnie sprawdzą się podczas długich wieczornych spacerów z ukochaną lub z przyjaciółmi.

Należysz do wyjątkowo ciepłolubnych stworzeń i sam sztruks to dla Ciebie za mało? Nie ma sprawy! Znalezienie dla siebie odpowiedniej kurtki sztruksowej z kożuchem nie stanowi żadnego problemu. Łączenie futerka ze sztruksem w sezonie jesień-zima 2018/2019 to ulubiony motyw projektantów, który już pokochał instagram.

A może zdecydujesz się na sztruksowy total look? Nie masz się czego bać. Takie połączenie jest bardzo modne, wygodne i ciepłe. Śmiało baw się kolorami. Ubrania ze sztruksu najczęściej są produkowane w harmonijnych ciepłych jesiennych kolorach – dlatego nie grozi Ci żadna stylizacyjna wpadka. Zainspiruj się przebarwionymi przez jesień liśćmi na drzewach.

Baza przyszłości

Sztruks jest bardzo uniwersalny. To świetna baza, na której możesz budować różne stylizacje. Chcesz uzyskać klasyczny efekt? Dobierz eleganckie buty, kaszkiet i kaszmirowy szalik. A teraz zmień wybrane dodatki na bluzę i sportowe obuwie, i podziwiaj, jak niewiele trzeba, by stworzyć zupełnie inny zestaw. Jedne sztruksowe spodnie lub kurtka mogą stać się podstawą, wokół której będzie się kręcić reszta Twojej garderoby. I żadnego dnia nie będziesz wyglądał nudno.